Pipeta

Pipeta

Zarówno mechaniczne jak i elektroniczne pipety Sartorius są doceniane na całym świecie. Ergonomia, niezawodność i design to wyróżniki pipet Sartorius. Aby osiągnąć precyzję i dokładność naszych pipet stosujemy najnowocześniejszą technologię. Nasza pipeta Picus to laureat prestiżowej nagrody „German Design Award Special Mention”. Zapoznaj się z ofertą pipet naszej firmy, aby osiągać absolutnie wiarygodne wyniki pipetowania.

Pipeta to profesjonalny sprzęt laboratoryjny. To charakterystyczna szklana lub plastikowa rurka, służąca do odmierzania i przenoszenia cieczy. Pipeta jest niezbędna w każdym profesjonalnym laboratorium. Oferta naszej firmy skierowana jest do wszystkich poszukujących najlepszej jakości pipet. Oferujemy pipety firmy Sartorius. Pipety te doceniane są na całym świecie. W naszej ofercie znajdziesz zarówno pipety elektroniczne jak i mechaniczne. W zależności od danych potrzeb możesz wybierać wśród różnych rodzajów dostępnych u nas pipet.

Posiadamy pipety Pasteura, ale również nowoczesne pipety. W naszej ofercie bez problemu dokonasz zakupu pipety miarowej, mianowanej i automatycznej. Tylko pipety najlepszej jakości gwarantują rzetelne badania. Pipety pomagają w precyzyjnym odmierzaniu ilości cieczy. Dostępne w naszej ofercie pipety firmy Sartorius są wyróżniane za design. Ergonomia i niezawodność pipet Sartorius gwarantuje najlepszą jakość produktu.

Pipety te są bardzo precyzyjne i dokładne. Tylko wykorzystywanie najlepszych pipet dostępnych na rynku daje gwarancję udanych eksperymentów i badań. Pipeta jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego laboratorium. Z tego względu warto zainwestować w wysokiej jakości pipety firmy Sartorius. Wszystkie pipety te wykonywane są w oparciu o najnowocześniejszą technologię.

Wykorzystując pipety firmy Sartorius w swoim laboratorium posiadasz gwarancję niezawodności. Osiąganie absolutnie wiarygodnych wyników pipetowania nigdy nie było takie proste. Wystarczy zakupić pipety firmy Sartorius. Nasze pipety są polecane przez profesjonalnych laborantów. Pipety oferowane przez naszą firmę są ponadczasowe, lekkie, ale też praktyczne. Są projektowane specjalnie dla laboratoriów w celu łatwego użytkowania. Kluczowymi parametrami naszej pipety są dokładność i precyzja.

Rozumiemy jak ważna jest wysoka dokładność i precyzja pipet w celu zagwarantowania wiarygodnych wyników. Przy projektowaniu każdej pipety bierzemy pod uwagę kształt i funkcję ludzkiej dłoni. Rozumiemy ryzyko powstawania urazów podczas długiego pipetowania i skupiamy się na ergonomicznej konstrukcji dla każdego z naszych produktów.

Nasze pipety są łatwe w obsłudze i minimalizują ryzyko urazów dłoni. Ponadto nasze pipety są wielokrotnie nagradzane za funkcjonalność i ergonomię. Sprzedajemy pipety, które ułatwiają pracę. Nasze pipety są stosowane na całym świecie. W szczególności pipety te mają zastosowanie w laboratoriach medycznych, działach kontroli jakości, uniwersytetach, w laboratoriach przemysłowych i w instytutach badawczych. Warto wybrać pipety firmy Sartorius. Zapoznaj się z naszą ofertą pipet na stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Dokonaj zakupu najlepszej jakości pipety – wybierz Sartorius.