Kontroler, Dozowniki i Biureta

Kontroler Pipetowania

Midi Plus ™ jest lekkim elektronicznym kontrolerem pipetowania, który zapewnia łatwą aspirację cieczy z butelek lub probówek. Pipetor jest kompatybilny z pwszechnie stosowanymi szklanymi lub plastikowymi pipetami w zakresie 1-100 ml objętości.

Wygodne dozowanie pipetorem Midi Plus
Ergonomiczny kształt pomaga zminimalizować narażenie na zwyrodnienia. Silnik elektroniczny redukuje siłę potrzebną do pracy.

Ulotka do pobrania tutaj.

Dozowniki butelkowe

Proline ® Prospensers i Prospensers zostały zaprojektowane do łatwego i niezawodnego dozowania płynów z butli w tym stężonych kwasów, zasad, roztworów soli, a także wielu rozpuszczalników organicznych. Oba dozowniki są autoklawowalne i mają szeroką gamę adapterów, aby dopasować je do różnorodnych rozmiarów butli. Oprócz wielu dodatkowych cech wspólnych z Proline® Prospensers, dozownik Prospensers wyposażono dodatkowo mechanizm kalibracji i zawór zwrotny.

Biureta cyfrowa Biotrate

Dokładne, precyzyjne miareczkowanie. Dostępne dwa modele z zakresem dozowania 30 ml i 50 ml. Możliwość obrotu o 360 stopni. Automatyczny tryb uśpienia, urządzenie zapamiętuje zadozowaną objętość. Łatwa kalibracja. Brak wycieków podczas „przestoju”. Solidna budowa. Tłok z PTFE, szklany cylinder. Czytelny wyświetlacz LCD. Adaptery do butelek: 32,38,40 mm

Ulotka do pobrania tutaj.