Secura® Pewność i bezpieczeństwo ważenia

Secura® Pewność i bezpieczeństwo ważenia

Waga Secura® zapewnia bezpieczeństwo oraz daje pewność, że wszystko zostało zrobione jak należy.
Poza dużą dokładnością ważenia oraz łatwą obsługą, Secura® dysponuje wbudowanymi systemami ochrony procesu ważenia, które dają pewność uzyskanych wyników zgodnych z wymogami prawnymi – pewnie i bezpieczne ważenie.
Wyświetlane w czasie rzeczywistym wskazówki dotyczące wypoziomowania, kalibracji wewnętrznej oraz w 100% rozpoznawalnym identyfikatorze próbki, czynią pracę w laboratorium bardziej wydajną.
Nowa koncepcja obsługi wagi Secura® w wyraźny sposób ułatwi codzienne czynności związane z procesem ważenia, funkcja APC (zgodność z zaawansowanymi wymogami farmaceutycznymi) pozwoli zredukować zadania związane z dokumentacją procesu ważenia.

Unikaj błędów związanych z brakiem wypoziomowania, dzięki zastosowaniu w każdej wadze Secura® czujnika optycznego, monitorującego wypoziomowanie w czasie rzeczywistym.

Brak ryzyka związanego z wahaniem tepmperatury
Unikaj błędów związanych z adiustacją, dzięki automatycznej adiustacji wewnętrznej isoCAL®, zapewni uzyskanie dokładnych wyników przez cały czas.

Bezstresowe ważenia zgodne z USP
Zgodość z nowymi wymogami USP (rozdział 41, obowiązujący od 1 grudnia 2013 roku) duża powtarzalność procesu ważenia, to nie problem dla wagi Secura.

Funkcja SQmin® automatycznie wykrywa i wyświetla komunikat na wyświetlaczu o przekroczeniu dopuszczalnego zakresu ważenia. Dodatkowo waga czasowo blokuje transfer do urządzeń podłączonych do jej interfejsu w przypadku niespełnienia kryteriów ważenia.
Daje to pewność użytkownikowi, iż niewłaściwe dane nie są dalej przez przypadek przetwarzane.

Nasz wykwalifikowany personel serwisowy wyznaczy zakres operacyjny w miejscu usytuowania wagi, wprowadzi zakres do wagi Secura® oraz w odpowiedni sposób zabezpieczy wagę.

Więcej informacji tutaj.